Kategooriad
Intervjuud Podcast

Semiootilised intervjuud: Helen Maria Raadik, kuidas analüüsida tööelu ja eraelu?

Järjekorras 12-s intervjuu viib meid eraelu ja tööelu nüansside juurde. Intervjuu mõte tuli mulle juba pool aastat tagasi. Eraelu ja tööelu puudutab meid igapäevaselt ja sellest tuleb lihtsalt rääkida. Eriti oluliseks on saanud teema viiruse valguses, mis on piiranud ja piirab meie elu endiselt. 12-s intervjuu toimus vahetul enne kui kõik taas kinni läks. Meie jutuajamine oli puhtalt inimeste elust ja olust enesest.

Intervjuu H.M.Raadik

Intervjuudest

Intervjuu sari „Semiootilised intervjuud koos Sven Andersoniga“ toob oma kuulajate ja blogi lugejateni erinevate inimeste igapäevaelu ja reaalsete semiootikute katsumused rakenduslikult näha distsipliini. Minu eesmärgiks on avada intervjuude abil semiootika (lihtsamas võtmes märgiteadus) tavalise kuulaja ja lugeja jaoks. Siinjuures minu küsimused ei eelda teadmisi semiootikast, vaid huvi valdkonna vastu.

Intervjuud on ülesehitatud süsteemselt ja keskenduvad tähendusele inimese enda vaatenurgast. Seega, pole oluline akadeemiliselt semiootika sügav teadmine, tähtis on vastata nagu saadakse aru ja tuntakse ning mina vestluskaaslasena avan ja juhin teed semiootikas. Kõik intervjuud on hiljem leitavad menüü realt. 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.